Jsi připravená postavit se do své ženské síly a stát se svojí nejlepší verzí?

Jsi žena, která toho může světu hodně nabídnout. Možná si to zatím nepřipouštíš, ale kdyby o tom tvé vyšší já nebylo přesvědčené, tak bys na této stránce nebyla. Nevěřím na náhody. 

V mém světě je všechno kolem nás i v nás energie a vibrace. Tyto energie cítím, vidím a pracuji s nimi už 16 let.

Energie, kterou vysíláš do svého okolí, se ti obratem vrací. Proto nefunguje myslet na to, co nechceš. Proto nefunguje opakovat si afirmace, kterým nevěříš. Když se však naučíš aktivovat svou energetickou esenci, která ladí s tím, co chceš a po čem toužíš, vše se najednou změní.

Můžeš změnit

Vztah sama k sobě

Jak přijímáš sama sebe se odráží v tom, jaké vztahy máš s druhými. S blízkými, s klienty, s obchodními partnery.

Důvěru ve svou intuici a vnitřní vedení

Intuice je hlas tvého vyššího já, které s tebou komunikuje prostřednictvím tvého těla, snů a odrazu v okolní realitě.

Úspěšnost svého podnikání

Ve chvíli, kdy aktivuješ svou energetickou esenci úspěchu, přestaneš dělat to, co bys měla, a začneš dělat to, co tě dovede přesně tam, kam chceš dojít.

Svůj vztah k hojnosti

Peníze jsou zase jen forma energie. Pokud se s touto energií naučíš pracovat, už nebude nic bránit příjmům, po kterých toužíš.

Proč zrovna se mnou

Narodila jsem se s darem vidět za oponu. Vnímat souvislosti, které většině zůstávají skryté. Cítit energie a vibrace, které tvoří hmotnou realitu a spojují vše. 

Spoluprací se mnou získáš nejen vhledy založené na vědě a typicky lidském chápání světa, ale hlavně objevíš svůj vlastní vnitřní svět a autoritu, kde nalezneš to nejdůležitější vedení pro svůj život. Nikdo tě totiž nezná tak dobře jako ty sama.