Rostoucí podnikání, spokojený osobní život, energie na všechno

Konzultace zaměřená prakticky na tvé konkrétní potřeby, možnosti a cíle

  • Máš dobře rozjeté podnikání a přestáváš zvládat rodinu a osobní život, protože je toho moc? 
  • Chystáš se posunout na další podnikatelskou úroveň, ale obáváš se, jaké dopady to bude mít na tvoji rodinu a čas pro sebe?
  • Vyčítáš si, že se málo věnuješ podnikání nebo naopak rodině a sama sobě?
  • Ráda by ses posunula dál a své podnikání rozšířila, ale jsi už teď v takovém stresu, že se začíná ozývat syndrom vyhoření?

Zvládnout dobře podnikání, rodinu, všechny své povinnosti i partnerský a osobní život není nic jednoduchého. Není to jen o efektivních postupech a nástrojích, ale hlavně o nadhledu a způsobu vidění souvislostí. A pak o ochotě svá zjištění aplikovat v praxi.

Nepředám ti mraky teorie. Půjdeme přímo k jádru tvé konkrétní situace a najdeme cestu, jak vše poskládat tak, aby ses v tom cítila dobře a zároveň to přinášelo výsledky, po kterých toužíš. Na všech úrovních.

Po zaplacení objednávky dostaneš odkaz na rezervaci termínu a zároveň dotazník, který nám ušetří čas v den konzultace a budeme se tak moci místo zjišťování aktuální situace plně věnovat hledání efektivního řešení ihned aplikovatelného do praxe.

Konzultace

Stačí ti jedno setkání, abys získala správný směr a nadhled? Pak je jednorázová konzultace právě pro tebe.

Mentoring s podporou

Potřebuješ přenastavit celý systém podnikání-rodiny-povinností-péče o sebe a najít v tom všem sama sebe? Pak je šestitýdenní intenzivní spolupráce s podpůrným programem právě pro tebe.