Ženy na vzestupu
s Nakopávačem bohatství

  • Jste přesvědčená, že úspěch a bohatství jsou vykoupené "dřinou a odříkáním"?
  • Cítíte se často bez energie a je pro vás náročné čelit kritice okolí a stát si za svými sny?

Hlavní překážkou nás žen v dosažení toho, po čem toužíme, jsme my samy. Pokud se nám daří nenaskakovat na přesvědčení a očekávání druhých, na všechna ta "měla bych" a "neměla bych", pokud si dokážeme vybudovat a udržet růstové nastavení mysli a rozeznat překážky od příležitostí, nic nám nestojí v cestě. 

Je k tomu ale potřeba jedna věc. Otevřená mysl, která uvěřila tomu, že nic není nemožné. Pokud totiž nevěříme v možnosti, neuvidíme je. 

Hledáte častěji důvody, proč něco nejde, nebo cesty, jak to udělat?

Já jsem dlouho hledala důvody, proč to nejde. Nedokázala jsem si představit, že i pro mě by byly možné věci, o kterých jsem jen snila jako malá holka. A pak mi došlo, že co jsem si jako malá holka vysnila a skutečně mi na tom záleželo, to dnes mám a žiju. Jen jsem postupovala intuitivně místo systematicky.

I vy v sobě máte schopnost, která vám otevírá dveře, pouze se ji naučit používat. Není to o zázračné magii, je to psychologie. Je to schopnost naučit se svou mysl používat tak, aby tvořila.

Lidská mysl je zajímavá entita. Uvnitř plná strachu a předsudků, navenek sebejistá a rozhodná. Jenže většina z toho je jen maska, kterou si nasazujeme, abychom neztratily tvář před sebou nebo před druhými.

Výchova ani vzdělávání většinu z nás neučily naslouchat svému srdci, zjistit, co skutečně chceme, hledat cesty i tam, kde to vypadá nemožně, hledat svůj hlas mezi halasem hlasů kolem... ti lidé nás učili zapadnout, zařadit se, opakovat ověřené, stanovit si hranice, ve kterých je bezpečno, a zůstat v nich, opakovat vzorce, které jsme viděly kolem sebe.

Záměr to vůbec nebyl špatný. Učili nás to, co se osvědčilo jim. Už většina nepřemýšlela nad tím, jestli je i jiná cesta. Jednoduše nevěřili tomu, že je. A právě tohle nastavení mysli je největší brzda.

Taky jsem ho dlouho měla. Pořád jsem do něj rýpala, něco uvnitř mi říkalo, že je možné víc, než si dokážu představit, ale stejně jsem se nechala vždycky usadit zpět.

Přelomovým pro mě byl film Myšlením k bohatství a následně Nakopávač bohatství, který mě stál méně než dobrá knížka. Celých 197 Kč. Takže transformační kurzy skutečně nemusí být drahé. Není to o ceně, je to o tom, co nám zlomí tenhle krunýř.

Další věc byla, že po mně nechtěl hodiny studia, ale pár dobře mířenými otázkami a úkoly mě vedl k podstatě. K tomu přidal příběhy těch, kteří se dostali tam, kam jsem si do té doby myslela, že není možné, a obrovská díra do mého přesvědčení byla vytvořena.

To jsem přesně potřebovala. A jsem přesvědčená, že to potřebuje většina z nás. Ne proto, abychom si překopaly život, ale proto, abychom změnily myšlení, viděly za roh a připustily si, že je možné víc. My to v sobě totiž už všechno máme. Všechno to, co potřebujeme k tomu, abychom se dostaly tam, kam chceme, abychom si splnily své sny. I se všemi těmi překážkami, co vidíme kolem sebe a v sobě. Když se totiž z překážek stanou příležitosti, hra se od základu změní.

Co je pro vás?

Mámy na vzestupu s Nakopávačem bohatství je uzavřená FB skupina pro společné procházení kurzem a sdílení zkušeností. Online setkání, živá vysílání a síla ženské energie.
287 Kč
Volíte raději vlastní cestu v soukromí a nechcete být součástí skupiny. Kurzem projdete s mojí podporou v Messengeru nebo Telegramu a přidáte navíc spojení s tělem, které začne proměny mysli okamžitě propisovat do fyzické reality.
332 Kč
Tančíme životem
Láká vás podpora skupiny i spojení s tancem? Pak je tohle cesta pro vás.
332 Kč