Vzdáváš své sny?

Snažíš se, plánuješ, překonáváš překážky a najednou už nemáš kde brát, dochází ti energie a vzdáváš další krok ke splnění snu, po kterém jsi tolik toužila?

Ženy neselhávají proto, že by byly neschopné, ale proto, že jim chybí vnitřní opora a vnější podpora jedinečných schopností.

S klubem WomenShift už se ti nestane, že bys něco vzdala jen proto, že nemáš dost energie nebo nevíš jak, či se bojíš udělat další krok. 

Představ si, že příště, až si budeš se svěšenou hlavou říkat "vzdám to, nemá to smysl", vzápětí se zasměješ, narovnáš a odpovíš si znovu:
"Vzdát to? Ani náhodou, konečně jsem na cestě, po které jsem tolik toužila jít a nejsem v tom sama.

Vzdávání nepřichází v úvahu!"

Co tě čeká?

Vzdělávání

Když jdeš za svým snem, rosteš, měníš se, učíš se a stále více poznáváš sama sebe. Tento proces v klubu podporujeme zaměřením na témata, která ženám v těchto oblastech pomáhají - mentální a emocionální růst, finanční růst, podnikatelský růst, osobní růst a podpora autenticity.

Aplikování

Sedět u vzdělávání samo o sobě nic nezachrání, proto je další významnou součástí klubu podpora aplikování naučeného do praxe. Chceš něčeho dosáhnout? Pak je potřeba za tím jít a něco pro to udělat. Práce s energiemi je součástí procesu, ale pouze si přát nestačí.

Opora a podpora

Na cestě k ženským snům se vynořuje spousta překážek. Některé jsou docela malé, jiné zdánlivě nepřekonatelné. Všechny se však dají překonat s tou správnou podporou. Sdílení zkušeností, mozkový trust, víc hlav víc ví... jakkoliv to nazveš, jsme v tom spolu. A v tom je ta síla.

Měsíční obsah

Každý měsíc nové téma jako stupínek na tvé cestě k úspěchu, podpora nových návyků, zvládání stresu v těle i mysli, další užitečné nástroje.

Kluby

Online setkávání nad společným tématem. Krátké, propojující, inspirující, posunující. Aby pro tebe oblast principů úspěchu, finanční svobody a funkční komunikace nebyla velkou neznámou, ale obrovskou podporou.

Mastermind

Mozkový trust žen, které postupují ve stejných oblastech, řeší podobná témata. Abychom se mohly posouvat společně a vzájemně se podporovat a sdílet své zkušenosti.

Komunita

Pravidelné propojování, sdílení, inspirování nebo jen tak klábosení. Abys měla možnost se vypovídat, získat podporu, sdílet úspěchy a oslavovat s dalšími.

Proč dát šanci WomenShift CZ/SK

Možná si říkáš: "Proč zkoušet další klub, když je mnoho facebookových skupin s podobnou tématikou a zdarma?" Co třeba právě proto.

Jsme součástí mnoha ženských skupin, jsme jimi zahlcené a upřímně, ve většině je tolik lidí, že si nikdo ani nevšimne, zda tam jsme nebo ne.

V klubu WomenShift nebudeš jen další číslo v analytickém přehledu pod hlavičkou @všichni, ale skutečná jedinečná osoba s vlastním příběhem, potřebami, touhami, názory a hlasem.  

Být v tom společně neznamená naplnit statistiky, ale vzájemně si rozšířit obzory, získat nové úhly pohledu, vidět to, co samy ze svého úhlu pohledu nikdy neuvidíme a být si oporou, když se zrovna nedaří.

A v neposlední řadě to znamená podpořit se vzájemně i směrem ven mimo klub. Pokud je mezi tvými touhami uspět ve veřejném prostoru, být veřejně vidět a slyšet, najdeme společně cesty, jak to udělat, a podpoříme tě veřejnými rozhovory, medailonky, akcemi atd.

Když chceš něco změnit, nestačí si o tom číst a být součástí skupiny, která se tím tématem zabývá.

 

Je potřeba za tím aktivně jít a obklopit se lidmi, kteří také o něco usilují. V takové společnosti nezůstaneš stát.

 

Posuny druhých ti dodají sílu a odvahu kráčet vpřed a porazit všechny překážky.

Jsi připravená?

Chceš stát na svých nohou

a být mentálně i finančně nezávislá

Chceš být viděná a slyšená

už tě nebaví se neustále přizpůsobovat

Víš o svých sabotérech

uvnitř i vně a chceš se s nimi vypořádat

Víš, že na tobě záleží

jak bude vypadat tvůj život i výsledky tvého snažení

Chceš udržitelný růst

nezajímá tě rychlý výstřel nahoru a pak "kdo ví"

Máš silnou touhu a vizi

a už nechceš odkládat jejich naplnění

Co když to pro tebe není?

Nejsme další skupina žen, které se potřebují vymluvit a pak zas vesele nasednou do starých kolejí, protože za žádnou cenu neudělají krok bokem, natož vpřed.

Záleží nám na sobě a na svých snech a víme, že jedině zodpovědností samy k sobě a ke svému životu můžeme dosáhnout úspěchu.

Pokud to také tak vnímáš, těšíme se na tebe!

Nepodceňuj se!

Ahoj, jsem Eva Jakešová, podnikatelka, máma, partnerka a autorka projektu WomenShift, ale hlavně žena s velkými sny, misí propojovat ženy napříč světem a posilovat jejich odvahu být sama sebou a žít tak, jak o tom sní. Každá z nás je jedinečná a schopná úspěchu, ale když si každá budeme prošlapávat tu cestičku sama, daleko se nedostaneme. Spojme své dary i síly a porosteme společně. 

To ještě není všechno

Rozvíjet se pouze mentálně nefunguje. Ženská osobnost je komplexní systém a je potřeba pracovat nejen s myslí a duší, ale i s tělem, díky kterému můžeme mít více sebevědomí, síly i odhodlání. Navíc je úžasným prostředníkem k promlouvání s vyšším já a ke vnímání intuitivního vedení duše.

Proto je součástí klubu pohybová sekce, kde můžeš uvolnit stres, naučit se lépe a hlouběji vnímat signály i vylepšit tvar a tonus svého těla.

Často kladené dotazy

Kde klub funguje

Online na uzavřené platformě jako členská sekce s živou komunitou. Mastermind a živá setkání klubů probíhají přes klienta typu ZOOM nebo Teams. Každý měsíc nové nakopávací téma + mastermind skupina.

Je nutné se všeho zúčastnit?

Klub je otevřený prostor, kde není nutné se zúčastnit vůbec ničeho. Pokud se staneš členkou, jsou pro tebe klubové akce otevřené. Můžeš se zúčastnit přímo, ale můžeš se k velké části obsahu vracet i zpětně a jít svým tempem.

Jak je to s Mastermind?

Zezačátku bude jedna, ale postupně vznikne několik na sobě nezávislých tak, aby byly vždy propojené ženy, které jsou v podobné fázi své cesty a potřebují řešit podobná témata, aby si mohly být podporou a inspirací. Setkání probíhají jednou za měsíc.

Jak je to s nakopávacím tématem?

Každý měsíc máme online Nakopávací setkání, které otevírá téma na které zaměřujeme svou pozornost. Je tu pro inspiraci, motivaci a chuť do akce.

Mohu ukončit členství?

Ano, můžeš kdykoliv z klubu vystoupit. Pokud ti záleží na svobodě opuštění klubu, zvol měsíční platby. Pak stačí v průběhu měsíce vyplnit žádost, což je krátký formulář v rámci klubu. U ročního členství je ukončení členství možné po vypršení předplaceného roku.

Zvyšuje se cena klubu?

Cena klubu se bude v průběhu času zvyšovat. Tobě však zůstává ta cena, za kterou do klubu vstupuješ a to po celou dobu trvání daného členství. To znamená, že i když cena pro nové členky poroste, tvá ti zůstává.

Jsi připravená žít svůj sen?

Ať už je odpověď ANO či NE, nejsi tu náhodou.
Tak jak se rozhodneš? Je čas?

Hodnota členství, kterou získáš za zlomek ceny: 

Hodnota členství je více než 5 000 Kč /měsíčně

Kluby

1 500 Kč

Mastermind

2 000 Kč

Klubový obsah

1 500 Kč

Podpora

k nezaplacení

Zapiš se na WAITLIST

Přihlašování do klubu probíhá v několikaměsíčních intervalech, abychom se mohly každé člence naplno věnovat. Pokud uvažuješ o tom být součástí klubu, zapiš se nezávazně na čekací listinu.