Z vyhořelé matky energickou ženou s velkými sny

  • Působíš sebevědomě, ale ve skutečnosti se tě dotkne i drobná kritika?
  • Nevěříš si a máš pocit, že toho stále neumíš dost a nejsi dost "profesionální"?
  • Cítíš se často bez energie a je pro tebe náročné se držet svých cílů a snů?

Zdaleka v naší tzv. civilizované společnosti nejsi sama. Nároky na ženy nejsou zrovna nízké. A nejvyšší nároky na sebe obvykle máme my samy. Je to přeci "přednost" naší kultury, že dosahujeme mnoha cílů na mnoha životních rovinách...

Pro spoustu z nás to však je spíš pořádný stres a místo toho, abychom byly efektivní a sebevědomé, ztrácíme se v požadavcích druhých a nakonec i samy v sobě. Skutečně naslouchat sama sobě totiž není v naší společnosti nic běžného. A tak velké množství žen prožije svůj život chycených v pasti okolností a v lepším případě někdy kolem padesátky zjistí, že takhle to nechtějí a překopou svůj život od základu

Nejen, že si myslím, že by to šlo daleko dříve, ale hlavně pak okolí často nechápe, co se děje, protože v tomto věku bývají ženy leckdy dost nekompromisní právě proto, že na to čekaly taaaak dlouho. Jde to i příjemnější cestou, postupně a bez síly hurikánu.

Obdivuji ženy, které si vyšlapou tu cestičku samy poté, co je život zatlačí do kouta a dá jim natvrdo na výběr, zda zůstanou v neuspokojivé pozici oběti okolností nebo už konečně začnou naslouchat svěmu vnitřnímu hlasu, své vnitřní autoritě, duši, intuici.. jakkoli to nazveme. 

Žena, která se zvenku obrátí ke své vnitřní autoritě, rozkvétá. A společnost z ní má nakonec daleko více, protože teprve tehdy začne naplno využívat své jedinečné dary a schopnosti.

Mými klientkami jsou ženy, které zjistily, že mají velké sny - osobní, podnikatelské, manažerské - a touto "proměnou" chtějí projít co nejlépe a příliš se nezdržovat ve slepých uličkách. Potřebují k tomu totiž dost energie, sebejistoty a posílené spojení se svým vnitřním hlasem. S touto trojicí dosahují rychlých a efektivních výsledků s radostí, elegancí a elánem.

Život ženy se nedělí na jednotlivé role, které mají své pevné hodinové dotace. Nefunguje to tak, že máme osm hodin denně klid na práci či podnikání, čtyři na rodinu, dvě na domácnost a dvě pro sebe. Jsme neustále vším. Ženami, matkami, hospodyněmi, podnikatelkami, manažerkami a tím, co je zrovna potřeba...

Klademe důraz na vztahy, jsme proměnlivé a cyklické, a právě proto nám nefungují lineární poučky o timemanagementu, či řazení priorit podle důležitosti.

Žijeme a náš život je jedna jízda se všemi těmi odbočkami, překážkami a radostmi. Je jednoduché se v tom ztratit a lehké přijít o veškerou energii a zápal.

A jak se posuneš ty?

Minimální investice, radikální změna myšlení a proměna překážek v příležitosti.
Jsi na začátku cesty, hledáš svůj sen či potřebuješ jít postupně a s neustálou podporou delší dobu?
Víš, co chceš, a chceš to rychle. Individuální spolupráce pro rozhodné ženy.